69LAB Muška intima i seksualnost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
69LAB Muška intima i seksualnost

razvija proizvode namijenjene intimnom i seksulanom životu. Riješite se problema kao što su preuranjena ejakulacija, erektilna disfunkcija, slab orgazam....
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prerana ejakulacija

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 3
Join date : 28.08.2013

Prerana ejakulacija Empty
PostajNaslov: Prerana ejakulacija   Prerana ejakulacija Emptypon ruj 02, 2013 8:53 am

Prerana ejakulacija je uobičajena pojava s kojom se u jednom trenutku susretnu gotovo svi muškarci. Podaci govore da oko 12% muškaraca redovito pati od ove pojave. U tim slučajevima kada prerana ejakulacija postane česta ili čak stalno obilježava Vaš seksulani život, potrebno je poduzeti određene mjere, u suprotnom može dovesti do psihičkih problema.

Pročitajte više o uzrocima na http://69lab.hr/preuranjena-ejakulacija-hr.html te vam možda može pomoći naše rješenje.
Uzroci preuranjene ejakulacije

Očekujemo Vaša mišljenja


Zadnja promjena: Admin; pet ruj 06, 2013 11:11 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://69lab-potencija.forumcroatian.com
I.
Gost




Prerana ejakulacija Empty
PostajNaslov: Re: Prerana ejakulacija   Prerana ejakulacija Emptypon ruj 02, 2013 10:53 am

Istina je da je to danas čest problem kod nas muškaraca, ali i svi ti proizvodi su učinili da ih primijećujemo. Ja od preuranjene ejakulacije patim još od mladosti i nekako sam se i navikao živjeti sa tim da teško zadovoljim ženu jer bi pre često završio prije nje, a sada kada vidim mogućnosti koje donose novi proizvodi ne preostaje mi ništa drugo nego probati ih pošto mi vježbe o kojima se piše nisu ništa pomogle, a lijekove izbjegavam u širokom luku.
[Vrh] Go down
X.O.
Gost




Prerana ejakulacija Empty
PostajNaslov: Re: Prerana ejakulacija   Prerana ejakulacija Emptyčet ruj 05, 2013 9:55 am

Ja koristim Vaš Delayer spray i zanima me dali moram kod korištenja ovog proizvoda napraviti neku pauzu?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prerana ejakulacija Empty
PostajNaslov: Re: Prerana ejakulacija   Prerana ejakulacija Empty

[Vrh] Go down
 
Prerana ejakulacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
69LAB Muška intima i seksualnost :: 69 LAB, Muška intima i seksualnost-
Forum(o)Bir: