69LAB Muška intima i seksualnost
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
69LAB Muška intima i seksualnost

razvija proizvode namijenjene intimnom i seksulanom životu. Riješite se problema kao što su preuranjena ejakulacija, erektilna disfunkcija, slab orgazam....
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ...ako će me netko poslušati

Go down 
Autor/icaPoruka
E.S.
Gost




...ako će me netko poslušati Empty
PostajNaslov: ...ako će me netko poslušati   ...ako će me netko poslušati Emptyned ruj 01, 2013 9:29 pm

Bok, ja koristim Almeu i ne mislim prelaziti na ništa drugo. Ovdje ću koristiti samo njeno ime jer zaslužuju reklamu ako me administrator ovog foruma ne izbriše radi toga. Nemojte me krivo shvatiti da nešto govorim protiv Optimana jer ga nisam probao, ali nakon što sam probao svašta i bacio puno novaca na nedjelotvorne proizvode ili one koji su mi izazivali nevjerojatne glavobolje sutradan i začepljenost nosa itd. probao sam Almeu i ne mislim dalje više ništa osim nje koristiti. Neznam da li vaš cijenjeni proizvod stvarno djeluje i kakav je ali to me niti ne interesira. Ustvari nije mi namjera bila ništa niti ovdje napisati ali sam htio ljude koji bi me poslušali da ne bacaju novce i ne čine istu grešku kao i ja. Preporučujem svima da izbjegavaju u širokom krugu proizvode koji imaju "nabrijana imena" ili imena koja podsjećaju na sexshop proizvode jer to su provjereno kineski proizvodi vrlo slabe kvalitete i često su nedjelotvorni ili ćete imati vrlo jake nuspojave, isto tako ne preporučujem nikako proizvode koji su prošle ili ove (više se točno ne sjećam) godine imali veliku aferu na tv i novinama a reklamirali su se na tv i sl. jer ti proizvodi nisu više isti (samo imaju isto ime) i jedan "crvena kutija" a reklamirao se na tv dosta je čisti porez na budale. Znam, moj post možda ima ogorčeni ton, ali kada ti se k... ne diže, a na nešto si potrošio dosta novaca onda se možeš samo tako osjećati. Sva sreća da postoji Almea.
[Vrh] Go down
 
...ako će me netko poslušati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
69LAB Muška intima i seksualnost :: 69 LAB, Muška intima i seksualnost-
Forum(o)Bir: